
Совок посадковий 55 х 320 мм, сталевий Palisad - 620378
147 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совок посадковий призначений для пересадки рослин.
Особливості- Інструмент виготовлений із середньовуглецевої сталі
- Покриття, нанесене імерсійним методом, надійно захищає метал від корозії
- Рукоятка виконана із пластику
Переваги
- Надійний, довговічний, зручний інструмент
- Не піддається корозії
| Виробник | Palisad |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Група | Дрібний садовий інструмент |
| Довжина в упаковці | 320 мм |
| Матеріал робочої частини | середньовуглецева сталь |
| Матеріал ручки | Поліпропілен |
| Покриття робочої частини | імерсійна плівка |
| Ручка | однокомпонентна |
| Серія | Green Flower |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип знижки | Імпорт |
| Ширина робочої частини | 55 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Китай |
| Длина рукоятки | 320 мм |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Ширина рабочей части | 55 мм |
- Цена: 147 ₴

