
Мотижка комбінована пелюстка і 3 зуба, подовжена Palisad - 620478
206 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотижка призначена для розпушування, аерації і прополки грунту на невеликих грядках і клумбах.
Особливості товару
- Інструмент виготовлений з середньовуглецевої сталі
- Покриття нанесене іммерсійним методом, надійно захищає метал від корозіі.
- Ручка виконана з пластику
Перевага даного садового інструменту
- Надійний, довговічний, зручний інструмент
- Не схильний до корозії
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.33 кг |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| _Довжина в упаковці | 430 мм |
| _Ширина в упаковці | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 125 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | средньовуглецева сталь |
| Покриття рукоятки | ЄВА |
| Рукоятка | двокомпонентна |
| Серія | FLOWER MINT |
| Тип | мотижка |
| Тип покриття робочої частини | іммерсійна плівка |
| Ширина робочої частини | 65 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.33 кг |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Мотыга комбинированная |
| Ширина рабочей части | 65 мм |
- Цена: 206 ₴


