
Мотижка Palisad - 623888
54,21 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотижка із пластиковою рукояткою. Ширина робочої частини – 100 мм, загальна довжина – 230 мм.
Призначена для розпушування, аерації ґрунту та прополювання на невеликих грядках та клумбах. Робоча частина виконана з інструментальної сталі У8 та пофарбована молотковою емаллю для запобігання корозії. Після закінчення роботи необхідно очистити робочу частину інструменту від залишків ґрунту.
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.213 кг |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 127 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Рукоятка | однокомпонентна |
| Серія | Standard |
| Тип | мотижка |
| Тип покриття робочої частини | порошкова емаль |
| Ширина робочої частини | 100 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.213 кг |
| Длина рукоятки | 250 мм |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Мотыга |
| Ширина рабочей части | 100 мм |
- Цена: 54,21 ₴

