
Обприскувач ручний Forte ОП-10 10 л
702 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обприскувач ручний Forte ОП-10: Ергономічний дизайн і невелика вага в 1,7 кг роблять конструкцію Forte ОП-10 максимально маневреною та зручною в експлуатації, адже він передбачає носіння на плечі, а якісне виготовлення гарантує довгий термін служби навіть за постійної інтенсивної експлуатації.
Порадує він чималим радіусом розпилення (близько 2 метрів), а також наявністю телескопічної розпилювальної трубки із міцної та зносостійкої нержавіючої сталі. Бак розпилювача здатний вмістити до 10 л приготованого розчину або іншої рідини, температура якої не перевищує 40 градусів, а регулювання інтенсивності струменя розпилення дозволить розширити ряд робіт, що виконуються з Forte ОП-10.
Характеристики:
| Виробник | FORTE |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Макс. тиск | 3,0 бар |
| Довжина трубки | 65-110 см |
| Дальність розпилення | 2,0 м |
| Об'єм | 10,0 л |
| Макс. температура рідини | 40 °С |
| Вага | 1,7 кг |
| Розміри | 18*18*59 см |
Комплектація:
- Обприскувач ручний Forte ОП-10
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Ремінь
- 2 змінних сопла
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
- Цена: 702 ₴


