
Пила лучкова Palisad 530 мм - 604208
228,20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Лучкова пила Palisad є одним з традиційних інструментів, призначених для використання в саду. Виготовляється інструмент зі сталі високої якості, покривається емаллю, яка покликана захистити виріб від впливу корозії. Рамка пили виконана з порожнистої металевої трубки з метою зниження ваги конструкції і, як наслідок, підвищення комфорту роботи. Цій же меті служить двокомпонентна ергономічна ручка, яка забезпечує зручний і безпечний хват.
TM PALISAD — компанія, що керується німецькими стандартами якості при виробництві інструментів для саду, городу та комфортного відпочинку на природі
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Характеристики
| Призначення | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 530 мм |
| Матеріал | сталь |
| Тип | пила |
| Вага | 0,65 кг |
| Вид | лучковий |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | пластик |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 0.65 кг |
- Цена: 228,20 ₴

