
Секатор садовий Palisad 210 мм - 605318
262 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор Palisad 605318 - незамінний інструмент у процесі догляду за зеленими насадженнями, виноградом та квітами. Такий садовий помічник зможе без надмірних зусиль надати форму кущам, омолодити дерева та навіть зібрати урожай. Шестерневий механізм збільшує ефективність різу до 20%.
Характеристики
Виробник: Palisad
Форма леза: вигнута
Максимальний діаметр різу: 20 мм
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Призначення | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | вуглецева сталь (HCS) |
| Тип | секатор |
| Вага | 0,257 кг |
| Вид | шестерний |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | прогумована |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.26 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 262 ₴

