
Секатор садовий Palisad 200 мм - 605368
278 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор - незамінний інструмент у процесі догляду за зеленими насадженнями, виноградом та квітами. Такий садовий помічник зможе без надмірних зусиль надати форму кущам, омолодити дерева та навіть зібрати урожай. Гостро заточене лезо з тефлоновим покриттям запобігає утворенню корозії.
Характеристики
Форма леза: вигнута
Максимальний діаметр різу: 15.0 мм
Довжина леза: 60.0 мм
Матеріал ручки: метал і гумове покриття
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Призначення | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | вуглецева сталь (HCS) |
| Тип | секатор |
| Вага | 0,202 кг |
| Вид | ручний |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | прогумована |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.2 кг |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 278 ₴

