
Секатор садовий Palisad 200 мм - 605518
261,50 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор - незамінний інструмент у процесі догляду за зеленими насадженнями, виноградом та квітами. Такий садовий помічник зможе без надмірних зусиль надати форму кущам, омолодити дерева та навіть зібрати урожай. Фіксатор та двокомпонентні ручки забезпечують якісну обрізку гілок та міцних пагонів. Гостро заточене лезо з тефлоновим покриттям запобігає утворенню корозії.
Характеристики
Форма леза: вигнута
Максимальний діаметр різу: 15.0 мм
Довжина леза: 60.0 мм
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Призначення | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | вуглецева сталь (HCS) |
| Тип | секатор |
| Вага | 0,207 кг |
| Вид | контактний |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | пластик |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.2 кг |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 261,50 ₴

