
Розпушувач 3-зубий Palisad - 620458
161 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розпушувач призначений для розпушування грунту на невеликих грядках і клумбах.
Особливості: Інструмент виготовлений з середньовуглецевої сталі. Покриття, нанесене іммерсійним методом, надійно захищає метал від корозії. Ручка виконана з пластику.
Переваги:
- Надійний, довговічний, зручний інструмент
- Не схильний до корозії
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| _Довжина в упаковці | 390 мм |
| _Ширина в упаковці | 62 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 170 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | средньовуглецева сталь |
| Особливості | загострені зубці |
| Покриття рукоятки | ЄВА |
| Рукоятка | двокомпонентна |
| Серія | FLOWER MINT |
| Тип | розпушувач |
| Тип покриття робочої частини | іммерсійна плівка |
| Ширина робочої частини | 60 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.25 кг |
| Количество зубьев | 3 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Посадочная вилка |
| Ширина рабочей части | 60 мм |
- Цена: 161 ₴


