
Мотижка комбінована Palisad - 623158
86 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Мотижка комбінована з двома типами профілів: "трапеція" і "пелюстка", з ергономічною дерев'яною ручкою. Ширина робочої частини 60 мм, загальна довжина 350 мм. Робоча частина виконана з інструментальної сталі і пофарбована порошковою емаллю для запобігання від корозії.
Використання тільки якісних матеріалів і продуманий дизайн забезпечують зручне та ефективне використання. У вашому арсеналі інструментів, аксесуарів та обладнання не може бути занадто багато якісних екземплярів, адже кожен новий предмет - це додаткові можливості і зекономлені сили і час.
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Країна виробник | Німеччина |
|---|---|
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | сталь |
| Ширина | 60 мм |
| Тип | мотика |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | дерево |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Длина рукоятки | 350 мм |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Посадочная вилка |
| Ширина рабочей части | 60 мм |
- Цена: 86 ₴

