
Вилка посадкова Palisad - 623878
41 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначена для посадки і пересадки квітів, розсади, розпушування грунту на невеликих грядках і клумбах.
Вилка посадкова 3-зуба, з пластиковою ручкою. Ширина робочої частини 70 мм, загальна довжина 250 мм. Робоча частина виконана з інструментальної сталі У8 і пофарбована молотковою емаллю для запобігання корозії. Після закінчення роботи необхідно очистити робочу частину інструменту від залишків грунту.
| Виробник | Palisad |
| Вага | 0.111 кг |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Висота в упаковці | 30 мм |
| Довжина робочої частини | 133 мм |
| Матеріал робочої частини | средньовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Поліпропілен |
| Рукоятка | однокомпонентна |
| Серія | Standard |
| Тип | вилка посадкова |
| Тип покриття робочої частини | порошкова емаль |
| Ширина робочої частини | 75 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.111 кг |
| Длина рукоятки | 250 мм |
| Количество зубьев | 3 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Посадочная вилка |
| Ширина рабочей части | 75 мм |
- Цена: 41 ₴

