
Граблі садові Palisad - 630078
98 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Віялові граблі використовуються для роботи в саду.
На відміну від інших видів граблів сам ґрунт таким інструментом не обробляють, натомість вони служать для збирання дрібного сміття, старих гілок та опалого листя. Зважаючи на це, віялові граблі будуть просто необхідні восени, оскільки листя на вашому газоні або в саду «не бракуватиме». Якщо у вас є плодові дерева або ягідні кущі, то все листя прибирати не рекомендується. Частину варто залишити в ділянці крони, оскільки пріле листя стане чудовим природним добривом. Необхідно лише зібрати трохи листя ближче крони рослини. Решту можна прибрати, щоб садок мав доглянутий вигляд.
Однак, прибирання слід проводити не тільки восени, хоч в інші періоди і не так часто. Пам'ятайте що на ділянці з зовсім молодими рослинами і травою рекомендують використовувати пластикові моделі, в інших випадках — металеві. Перші більш щадні до стебла, останні краще збирають з газону зайве.
Даний вид граблів при розумному дбайливому підході також можна використовувати для інших робіт, наприклад, щоб розрівнювати розпушений ґрунт або ж пісок в саду каменів. Однак, слід пам'ятати, що даний інструмент хоч і витримує інтенсивне використання, але рівень навантаження при цьому не повинен бути «позамежним».
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятись від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Країна виробник | Німеччина |
|---|---|
| Довжина | 420 мм |
| Комплектація | з ручкою |
| Матеріал | вуглецева сталь (HCS) |
| Тип | граблі |
| Вага | 0,221 кг |
| Вид | віяловий |
| Виробник | Palisad |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.221 кг |
| Длина рукоятки | 420 мм |
| Количество зубьев | 9 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли веерные |
| Ширина рабочей части | 75 мм |
- Цена: 98 ₴

