
Граблі садові MASTERTOOL 5 зубів з телескопічною металевою ручкою та гумовим покриттям 640-910х100 мм 14-6178
246 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садові міні-граблі використовуються в першу чергу при посадці квітів і саджанців. Іншою їх функцією є застосування у важкодоступних місцях, де не підходить використання великих моделей. Такий інструмент дозволяє акуратно обробляти землю навколо рослини, не пошкодивши кореневу систему і стовбур.
• сталева телескопічна ручка з ергономічним гумовим покриттям
• порошкове фарбування
• зручне зберігання і транспортування
- Вага:0.51 кг
- Довжина, мм:640-910
- Ширина, мм:100
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mastertool |
| Вес | 0.51 кг |
| Длина рукоятки | 640 мм |
| Количество зубьев | 5 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли штыревые |
| Ширина рабочей части | 100 мм |
- Цена: 246 ₴

