
Граблі віялові MASTERTOOL з пластиковою ручкою 9 зубів 400х135 мм 14-6184
69,16 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садові міні-граблі використовуються в першу чергу при посадці квітів і саджанців. Іншою їх функцією є застосування у важкодоступних місцях, де не підходить використання великих моделей. Такий інструмент дозволяє акуратно обробляти землю навколо рослини, не пошкодивши кореневу систему і стовбур.
• порошкове фарбування
• пластикова ручка
• 9 зубів
- Вага:0.136 кг
- Довжина, мм:400
- Ширина, мм:135
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mastertool |
| Вес | 0.136 кг |
| Длина рукоятки | 400 мм |
| Количество зубьев | 9 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли веерные |
| Ширина рабочей части | 135 мм |
- Цена: 69,16 ₴

