
Граблі садові MASTERTOOL з дерев'яною ручкою 5 зубів 255х95 мм 14-6191
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садові міні-граблі використовуються в першу чергу при посадці квітів і саджанців. Іншою їх функцією є застосування у важкодоступних місцях, де не підходить використання великих моделей. Такий інструмент дозволяє акуратно обробляти землю навколо рослини, не пошкодивши кореневу систему і стовбур.
• молоткове фарбування
• дерев'яна ручка
• 5 зубів
- Вага:0.11 кг
- Довжина, мм:255
- Ширина, мм:95
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mastertool |
| Вес | 0.11 кг |
| Длина рукоятки | 255 мм |
| Количество зубьев | 5 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли штыревые |
| Ширина рабочей части | 95 мм |
- Цена: 50 ₴

