
Розпушувач 3-зубий, Palisad - 630068
97,50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель займає гідне місце серед представників своєї товарної ніші. Використання тільки якісних матеріалів і продуманий дизайн забезпечують зручне та ефективне використання. У вашому арсеналі інструментів, аксесуарів та обладнання не може бути занадто багато якісних екземплярів, адже кожен новий предмет - це додаткові можливості і зекономлені сили і час.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Довжина | 330 мм |
| Комплектація | з ручкою |
| Матеріал | сталь |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | розпушувач |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | поліпропілен |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Количество зубьев | 3 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Ширина рабочей части | 70 мм |
- Цена: 97,50 ₴

