
Совок посадковий Palisad - 620438
105,30 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (97) 601-40-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совок посадковий призначений для пересадки рослин.
Особливості- Інструмент виготовлений із середньовуглецевої сталі
- Покриття, нанесене імерсійним методом, надійно захищає метал від корозії
- Рукоятка виконана із пенополіпропілену.
Переваги
- Надійний, довговічний, зручний інструмент
- Не піддається корозії
- подовжена ручка
| Країна виробник | Німеччина |
|---|---|
| Довжина | 40 см |
| Матеріал | сталь |
| Тип | садовий |
| Виробник | Palisad |
| Матеріал ручки | двокомпонентний |
| Вага | 0,29 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palisad |
| Вес | 0.29 кг |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Посадочный совок |
- Цена: 105,30 ₴

